Aslan Burcu 2014 Yorumu

3 Yorum
2014 aslan burcu
Aslan burcu 2014 yorumuna bakacak olursak, aslanlar bu yılda daha olgunlaşacaklar. Alacağınız kararlarda artık olgun tavırlar vereceksiniz. Aslan burcu özellikleri bakımından karakteristik olduğu nedeniyle güçlü ve net kararlar verebiliyor. Fakat bu yıl alacağı kararlarda daha fazla düşünüp vereceği karar hakkında daha fazla yorumlar yapacak. Aslan burcunun olgun tavırları çevresindeki insanlar tarafından fark edilecektir. Herkes olgunluğu tercih eder, olgun olmak geçmişte ki davranışlardan vazgeçmektir, fakat bu konuda sınırlı olmak gerekir aşırıya kaçmak iyi olmayabilir.

Aslan burcu bu yıl hedefe kilitlenmek adına hazır ve belirli dertler ile yalnız mücadele etmek için kararlı. Aldığı kararlarda değişiklik olabilir ama bunlara aldırmadan yola koyulmanız gerekiyor. Bu yolda size dert olan durumlar tabi ki olacaktır. Ama bu dertlerden en iyi şekilde kurtulacağınızı biliyorsunuz ve kendinize güveniniz tam olacaktır. Aslan burcu güçlü bir karakterdir. Hedefe doğru ilerlerken sizi zorlaştıracak olan durumlara canınız sıkılabilir.

Aslan burcu aşk hayatında evlilik ile ilgili radikal kararlar sizi ne kadar etkiler orası bilinmez ama kararlarınızı almadan önce çok düşünmeniz gerekir. Bulunduğunuz yolda öğrenmeye kendinizi kapatacaksınız ve büyümeyi geri çevirebilirsiniz.

Aslan burcu kendine koyduğu hedefler dahilinde doğru hareket ediyor fakat bir süre sonra sizi yoracaktır. Koyduğunuz hedefe doğru ilerlerken en az yarayı almak için tavrınızın etkili olması çok önemlidir. Sonuçlarını gördüğünüz zaman tavrınızın önemini anlayacaksınız. Yürüdüğünüz bu yolda zaman zaman takılacaksınız fakat güvendiğiniz kişi yada kişiler var ise size yardımı dokunacaktır, elinizden tutup sizi kaldıracaktır. 2014 yılında aslan burcu yaptığı hataları onarmak için güzel bir yıl olacaktır. Karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirin. Kararlarınızda aceleci davranmayın, aslan burcunun en büyük hatası sayılabilir. Bir karar alırken hep ileriyi düşünmek zorundasınız. İleriyi düşünürken geçmişi fazla kafanıza takmamanız gerekir.

Aslan burcunun bu zamana kadar yaşadığı olumsuzluklar sadece kararlı ve emin adımlar attığınız sürece bir yükseliş devrine geçebilir. Bunu kafanızda yer edinmeniz ve ciddiye almalısınız. Sosyal hayatınız da iyi yerlere geleceksiniz. Sadece yapmanız gereken kararlı olmak ve başarıya odaklanmaktır. Aslan burcu zoru sever ve çok çalışarak her sıkıntının üstüsinden geleceğinin bilincindedir. Son olarak içinizde ki korkuyu atın ve sadece başarıya odaklanın, emin olmalısınız ki verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!

3 Yorum var

  1. Adsız says:

    Rezzan hanım yorumlrınz remzıye ama benım sevdıgım bna donsun bna yardımcı olun

  2. Adsız says:

    Sevdiğim geri dönsün diyen hanım kardeşim.Rezzan abla napsın.Kalpler Allah'ın elinde(kudretinde).Allah'a dua et.Hayırlısı.

  3. Adsız says:

    rezzan hanım bi sevdiğim var bni seviyomu bilmek istiyorum napabilirim