Başak Burcu Aşk Uyumu

0 Yorum
Başak - Koç : Koç insanı heyecan verici bir sevgilidir. Siz toprak elementisiniz, sevgiliniz Koç ise ateş. Bu ikisi klasik anlamda uyumlu sayilmasa da birbirlerinin eksiklerini tamamladiklari için anlasan bir çift sayilir. Bu iliskiden ikinizde kazançli çikacaksiniz.

Başak - Boğa: Eğer bir Boğa'ya asik oldunuzsa ona siki sarilin! Bu büyülü bir beraberlik olacaktir. Içgüdüsel olarak birbirinizin ihtiyaçlarini anliyor ve güven duygusu veriyorsunuz. Ikinizde toprak burcusunuz. Gerçekçisiniz, birbirinize güvenebilmek ve destek olmak sizler için çok önemlidir.

Başak - İkizler: Ikinizde tarafsiz ve doğruyu arayan Merkür tarafindan yönetilmektesiniz. O kadar çok ortak yönünüz var ki, benzerlikleriniz fazla bile gelebilir!
Günesleriniz birbirilerine 90º dik açi yaptigi için iliskiniz mücadele ile dolu olacaktir.

Başak - Yengeç: Su elementi Yengeç ile toprak elementi Başak insanının beraberliği çok "doyurucu" olacaktır. Su toprağı besler ve doğurgan hale getirir. Yengeç burcu ile anlaşamadığınız konular olsa da eninde sonunda birbirinize dönersiniz. Güneşleriniz birbirlerine 60º açı yapıyor. Bu iyi ve fırsatlar yaratan bir konumdur, aranızdaki iletişimin iyi olacağını gösterir.

Başak - Aslan: Siz ve Aslan burcu, bundan daha farkli olamazdiniz. Bu iliski için umut var mi? Var belki ama iliskinizin uzun vadede yürüyebilmesi için ikinizde emek harcamasi gerekiyor.

Başak - Başak: Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eğer bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim.Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz.

Başak - Terazi: Eğer Terazi burcuna asik oldunuzsa belki de bilinçaltiniz eğlence ile hayatinizi dengelemek istiyordur. Terazi insani size bu konuda yardimci olacaktir. Ikiniz daha farkli olamazdiniz.

Başak - Akrep: Hepimiz sevdiklerimizden çok sey ögreniriz. Akrep burcunun size öğretecek çok seyi var. Basak ve Akrep burcu birlikteliği çok gizemli olabilir. Farkli Akrep'leri taniyorsaniz, hepsinin farkli özellikleri oldugunu ve size farkli seyler verdiklerini biliyorsunuzdur.

Başak - Yay: İkiniz de çok bağımsız olduğunuz için birinizi bile uzun süre bu ilişkide tutmak zor olacaktır. Tam biriniz yola gelirken diğeri huzursuz olmaya başlayacaktır.

Başak - Oğlak: Oğlak burcu sizin için harika bir sevgili olacaktir. Oglak insani da sizin gibi toprak elementi oldugu için deger yargilariniz ve kariyer hedefleriniz birbirine benzemektedir.

Başak - Kova: Eğer bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir.

Başak - Balık: Bu beraberlik hem romantik hem pratik olacaktir. Ikinizde birbirinizin ihtiyaci olan seylere sahipsiniz. Birbirinden alti burç uzaklikta olan burçlar 180º yani zit açi yaparlar.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!