Boğa Burcu Aşk Uyumu

0 Yorum
Boğa - Koç: Koç ve Boğa birbirlerinden o kadar farklı burçlar ki belki de bu farklılık sizi birbirinize çekmiştir. Koç sevgiliniz enerjik, ateşli, hevesli, yeni fikirler üreten ve atılımlarla doludur.

Boğa - Boğa: Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız.

Boğa - İkizler: Zodyak'ta her burç bir öncekinin eksiklerini tamamlamaktadir. Boga'dan sonra gelen Ikizler ise onun eksiklerini tamamlar. Ikizler burcu, sizin karar verirken çok uzun zaman düsündügünüzü ve bu yüzden önünüze çikan firsatlari kaçirdiginizi, fazla tedbirli oldugunuz için de hayallerinizi gerçeklesemediginizi bilir. Bu yüzden bazen dikkatsizce hareket etse bile, İkizler hep ileriye gider ve karşısına çıkan fırsatları anında değerlendirmeye çalışır.

Boğa - Yengeç: Yengeç eşiniz ile düşünceleriniz ve istekleriniz aynıdır. Aile kurmak, ev, çocuklar ve düzenli bir hayat. Sezgisi güçlü Yengeç Burcu siz daha konuşmadan aklınızdan geçenleri bilir. Yengeç size şefkat ve ilgi gösterecek siz de ona aynı şekilde karşılık vereceksiniz. Bu ilişkinin yürümemesi için hiçbir engel yoktur. Baş başa kaldığınız zaman romantik saatler sizi bekliyor.

Boğa - Aslan: Aslan burcu ile Boğa burcu 'nun benzer yönleri oldukca fazladır. İkinizde şık bir restaurant da yemek yemek, ilginç partiler veya kültürel aktivitelere katılmak, lüx bir eve sahip olmak gibi hayatın ince güzel seçkinliklerinden zevk alabilirsiniz. İki burç da birbirini sahiplenir. İlişkinin en başında bile üçüncü kişiye tahammül edemezsiniz. İhtiyaçlarınız ise çok farklıdır. Siz güvenme duygusuna, sık sık sevgi gösterilerine ihtiyaç duyarsınız. Aslan ise pohpohlanmak, saygı ve ilgi görmek ister.

Boğa - Başak: Sevgiliniz çok düzenli ve dakiktir. Bir sorunla karşılaştığınız zaman, pratik Başak size bir sürü çözüm getirecektir. İlişkiniz adeta bir rüya gibi olacaktır. İkinizde benzer şeyler isteyen toprak burçlarısınız. Birlikte çalışkan, üretken bir hayatınız, bankada yeterli paranız, kültürel aktivitelere ayıracak zamanınız olur.

Boğa - Terazi: Terazi burcu 'na aşık olduysanız onun ne kadar çok konuşmayı sevdiğinizi anlaşmışsınızdır. Her konuda tartışmak, fikir alışverişinde bulunmak ister. Mantıklı, sağduyulu Boğa Burcu ise Terazi Burcu 'nun başlattığı bu fikir tartışmalarını lüzumsuz bulur. Yorucu bir günün sonunda, rahat koltuğunuzda sakin, gazetenizi okumak istersiniz.

Boğa - Akrep: Bu beraberlik çok güçlü bir birleşimdir. İkinizin de güçlü arzuları ve fikirleri vardır. Aşırı kararlılık hakimdir. Hiçbir şeyi hafife almazsınız. Akrep sevgilinizin ilk tanıştığınız an ne kadar etkileyici olduğunu fark etmişsinizdir. Belki de kendinizde bulunmasını arzu ettiğiniz özelliklere sahip olduğunu düşünmüşsünüzdür.

Boğa - Yay: Yay burcuna asik olduysaniz bu beraberligin çok tatli ve kolay olacagini zannetmeyin. Boga burcu olarak doganiza aykiri ama bu konuda yapmaniz gereken çok is var.

Boğa - Oğlak: Boğa ile Oğlak mutlu olabilir mi acaba? Hem de çok! Ikinizde toprak elementi oldugunuz için sadece sezgilerinizle bile birbirinizi anlayabilirsiniz.

Boğa - Kova: Ikinizin arasinda bir çekim oldugu kesin olmakla birlikte iliskinizin devam edip etmeyecegi kesin degil.Kova sevgilinizin insanin aklini basindan alan gizemli bir çekiciligi var.

Boğa - Balık: Balik burcu Boga için bir çok sebepten çok iyi bir es olabilir. Balik sevgiliniz hassas, romantik, ince ruhlu ve fedakardir. Balik sizi sinemaya, konsere, sergiye ve diger kültürel faaliyetlere götürecektir.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!