Koç Burcu Aşk Uyumu

0 Yorum
Koç - Koç: Koç ve koç beraberliği çok enerjik ve heyecanlı olacaktır.  Koçların fikirleri güçlüdür. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızda güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin.

Koç - Boğa: Bir Boğa 'ya aşık olduysanız bilinç altınız hayatınıza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boğa burcu sizden çok farklıdır. Risk almayi sevmez, adımlarına dikkat eder ve güvenliğine çok düşkündür. Güvenilir boğa burcunun sinirleri Koç 'un sinirleri kadar sağlam değildir, bu yüzden aranızda sürtüşmeler çıkabilir.

Koç - İkizler: İkizlere gözünüz takılmış olabilir. İşte tam size göre birisi. Bu sempatik ikizlerin paylaşacak çok neşesi vardır. İkinizde çabuk sıkılır ve yeni heyecanlar ararsınız. Aynı anda birçok şeyi birden idare edebilirsiniz. Hareketli, konuşkan, aktif ve birçok arkadaşı olan Koç ve İkizler birbirlerine çok uygundurlar.

Koç - Yengeç: Yengeç burcu sizden çok farklıdır. Ama bu ilişkinin geleceği sizin tutumunuza bağlı olacaktır. Yengeç köklerine ve ailesine çok bağlıdır. Siz ise dış dünyaya aitsiniz. Siz risk almayı sever, yeni girişimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise ayağını yere sağlam basar, sizin atılımlarınız onu ürkütebilir.

Koç - Aslan: Bu ikişki benzer ruhların beraberliği olacaktır. Heyecanlı, enerjik ve güç dolu bir ilişki sizleri bekliyor. Aslın burcu sanki sizi mutlu etmek için yaratışmış. Ateşli sohbetler, parlak fikirler ve macera dolu bir ilişki olacaktır. Aslan burcu sizin aşk eviniz olan 5. evinizin yöneticisidir. Sizi çok mutlu edebilecek özelliklere sahiptir.

Koç - Başak: Arkadaşlarınız, Başak 'tan ne farklı olduğunuzu söylemişlerdir. Siz bunu zaten başından beri biliyorsunuz. İlişkiniz hala devam ediyorsa da bu iyi niyet ve azminizin sayesindedir. Bazı şeylerin farkına varmalısınız. Başak sevgiliniz de sizin gibi çok çalışkandır fakat enerjilerinizi farklı yönlere kullanırsınız.

Koç - Terazi: Zarif Terazi ile ya birbirinizi tamamlayarak bütün oluşturursunuz yada rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirlerinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur.
Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortasi olmayacaktir. Aralarinda alti ay fark olan burçlar birbirinin zitti olurlar. Zit burçlar ise birbirini çeker. Farkli kutuplari bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur.

Koç - Akrep:  Mars tarafından yönetilen bu iki burcun beraberliği ateşli, tutkulu ve gürültülü olacaktır. İkinizde hiç bir şeyi yarı gönüllü yapmazsınız. İkinizde kuvvetli görüş ve inançlara sahipsiniz. Astrolojik açıdan pek uyumlu sayılmasanız da çok çabalarsanız eğlenceli bir ilişkiniz olabilir.

Koç - Yay: Her iki burç da maceraya bayılır. Yay ile birbirinizi bulmanıza şaşırmamak lazım. Artık birlikte Afrika 'da safariye mi çıkarsınız, ortak bir konuda birlikte ders mi alırsınız, ne yaparsanız bu ilişki eğlenceli olacaktır.

Koç - Oğlak: Hayata farklı bakış açıları olan farklı kişilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planlı bir ilişkiye dayanamaz ve isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sınırları zorlamak, başkalarının çekindiği konuları kurcalamak istersiniz.

Koç - Kova: Kova Burcu samki sizin için yaratışmıştır. Kova ile macera dolu bir hayatınız olacaktır. Kova 'nın gizemli ilgisiz tavırları, keskin analitik zekası ve yenilikçi tutumu size çok cazip geliyor.

Koç - Balık: Balık Burcu, sevgilisinin ona destek olmasını ister, siz ise bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Balık insanı yumuşak, fedakar ve yaratıcıdır. İkişkinizde insiyatifin kendisinde olmasını istemez ve idareyi memnuniyetle size bırakır.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!