Yay Burcu Aşk Uyumu

0 Yorum
Yay - Koç : İki ateş elementinin beraberliğinden parlak kıvılcımlar çıkacaktır. Bu, çok iyi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İkinizde ateş burcu olduğunuz için aynı temel özelliklere sahipsiniz ve birbirinizi nasıl mutlu edeceğinizi biliyorsunuz

Yay - Boğa: Bu zor bir beraberlik olacaktır. Bu ilişkiyi devam ettirebilmek için karşınıza çıkacak çıldırtıcı engellere hazır olun.
Yay - İkizler:Bu ilişki yüksek zeka üzerine kuruludur. Çocuğunuz olursa IQ' su çok yüksek olacaktır. Beraberliğinizde ufuklarınızı genişletmek ve sürekli yeni şeylerler keşfetmek ön planda olacaktır.

Yay - Yengeç: Bu oldukça zor bir ilişki olacaktır. Yürümesi için çok çaba göstermelisiniz. Öncelikle zorluklara bakalım.Temelde çok farklısınız.

Yay - Aslan: İki ateş elementinin beraberliğinden çakan kıvılcımları görebilirsiniz. Bu harika ve tutkulu bir ilişki olacaktır.

Yay - Başak: Toprak elementi Başak ile ateş elementi Yay'ın arasındaki çekim keskin zekaların çekimidir. En sonunda zekası ile sizi alt edebilen birini buldunuz.

Yay - Terazi: Bir Terazi'ye aşık oldunuzsa kendinize çok uygun birini buldunuz demektir. Terazi hava elementidir, siz ise ateş. Bu ikisi birbirine çok uygundur.

Yay - Akrep: Fazla ileri gitmeden durun! iyi düşünmelisiniz. Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir. Belki de hiç kimsede rastlamadığınız derin duyguları ve tutkusu sizi çekmiştir.

Yay - Yay: Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz.

Yay - Oğlak: Yay burcu ve Oğlak burcu arka arkaya gelen burçlardır ve bu yüzden birbirlerine zıtlardır. Zıt olmanıza rağmen bu beraberlik güzel olabilir. Oğlak burcu size işle ilgili akıllı fikirler verecek, gelecekle ilgili (özellikle finansal açıdan) planlar yapmanıza yardımcı olacak ve size sağlam bir zemin hazırlayacaktır.

Yay - Kova: Beraber bir yere gittiğiniz zaman fark ediliyor musunuz? Büyük bir olasılıkla evet! Kova burcu ile aranızda öyle bir uyum vardır ki herkes birbiriniz için yaratıldığınızı düşünür.

Yay - Balık: Yay burcu ve Balık burcunun beraberliğinin kolay olmasını kimse beklemesin. Gene de ikiniz de değişken burçlar olduğunuz için esnek yapılarınızla aranızdaki problemleri halletmeye çalışırsınız. İlişkinizde sorun yaratabilecek konuları belirleyelim, siz de önleminizi alın. Aranızdaki en büyük fark, Balık burcunun aşırı hassas ve analizci oluşu, Yay burcunu tedirgin eder. İri ve ifade dolu gözlerinden tüm duygularını okuyabilirsiniz. Balık insanı duygularını gizlemek istese bile bunda başarılı olamaz çünkü yüz hatlarından hemen hemen her şeyi ele verir. Siz ise hayatı koşarcasına dolu dolu yaşamayı seviyorsunuz.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!