Yengeç Burcu Aşk Uyumu

0 Yorum
Yengeç - Koç: Yürümesi oldukça zor bir iliski. Yengeç Zodyak'taki ilk su burcu dolayisi ile su burçlarinin en hassasidir. Sefkat, ilgi, sicaklik, özen ve güven duygusu arar. En ufak bir elestiride bile incinebilir. Yengeç için önce evi, ailesi gelir, Koç için ise önce yeni is tesebbüsleri gelir.

Yengeç - Boğa: Boga dengeli, maddi açidan güvenli, erotik ve sadiktir. Bunlar sizin bir sevgilide aradiginiz özelliklerdir. Ev hayatina olan düskünlügünüzü paylasir ve sizin huzursuz duygusal dünyaniza saglam bir zemin olusturur.

Yengeç - İkizler: Ikizler'in etrafina yaydigi enerji sizi çekmis olmali. Toplumdaki rahatligina, etrafina topladigi arkadaslarina, merakli, konuskan olusuna ve canli sohbetlerine bayiliyorsunuz. Yeni, güncel olan her sey ile ilgilidir.

Yengeç - Yengeç: Yengeç ile baska bir Yengecin beraberligi gerçek bir Romeo - Juliet aski gibi olabilir. Iki romantigin birlesmesi olacak üstelik onlarinki gibi kötü sonla bitmeyecektir.

Yengeç - Aslan: Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayilmasa da iyi olabilir. Aslan sizden çok farklidir. Gösterisli, abartili Aslan hayata tutku ile baglidir ve istek doludur.

Yengeç - Başak: Seçkin, zarif Basak çok iyi bir iletisimci ve hos sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanir ve çok iyi yazi yazar. Ona çok çabuk asik oldugunuzu göreceksiniz.

Yengeç - Terazi: Teraziye asik olmaniza sasirmamali! Terazi insani, hos, çekici ve dayanilmaz cazibelidir. O, sofistike, zarif, seçkindir ve gözü oksar, kaba saba hiç bir yönü yoktur.

Yengeç - Akrep: Bu son derece seksi ve saglam bir iliski olacaktir. Yengeç en iyi su burçları ile anlasir, Akrep'te bir su burcudur.Iliskinizin basinda kendinizi Akrep insaninin ellerine birakin, o sizi bastan çikarsin.

Yengeç - Yay: Bu beraberlik pek iyi bir fikir sayilmaz. Yay, iyi egitim almis, kültürlü, degisik ilgi alanlari olan, farkli konularda söz sahibi olan biridir. Onun ilgi çekici konusmasi sizi büyülemis olmali. Yay hayatin önemli konulari hakkinda felsefe yapar.

Yengeç - Oğlak: Oglak sevgiliniz hirslidir ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleginde basarilidir. Siz de bu içgüdüye sahip oldugunuz için onu onlar ve destek olursunuz. Bu iyi bir iliski olacaktir.

Yengeç - Kova: Siz ve Kova ayri dünyalarin insanisiniz. Aranizdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek.

Yengeç - Balık: Balik burcuna asik olmaniza sasmamali! Nerede ise konusmadan sadece sezgilerinizle anlasiyorsunuz. Balik su elementidir ve bu özellikleri en çok tasiyan burçtur. Su burçlari içinde en yardimsever olanidir.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!