2015 Akrep Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 akrep burcu yorumu
Akrep Burcu 2015 Yorumu

Akrep burcu için 2015 yılında gökyüzü, yenil yılda ilk yarısında aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelere işaret ediyor. Bereketin ve bolluğun temsilcisi Jüpiter’in zıt burcunuzda seyrine devam etmesi, sizlere olumlu etkide bulunacak. Hem özel hem de iş hayatınızdaki ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilme imkânı bulabileceksiniz. Bu süreçte ne öfkeyle baskıcı tavırlar sergileyin ne de susup rahatsızlıklarınızı karşınızdaki insanın anlamasını bekleyin.
Akrep Burcu İş Hayatı

İş hayatınızda devinimlere karşı koymadan, kendinizi geliştirmeye yönelik seminer ve eğitim gibi konularda gönüllü olarak görev almalı ve önemli değişiklikleri de yılın ikinci 6 ayına bırakmalısınız. Kendi işinizin patronuysanız, var olan şartlarınızı büyütmek için mücadele etmeli ve riskli işlere girmekten kaçınmalısınız. Yapıcı ve olumlu eleştirilere açık olmalısınız. Yılın ikinci 6 ayında ise hem aile hem de iş hayatınızda birtakım gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Bugüne kadar güvendiğiniz birçok insanın gerçek yüzlerini göreceksiniz.

Akrep Burcu Ekim ayında, yıldızların öğretmeni olarak adlandırılan Satürn ziyaret etmeye başlayacak. Yıldızların öğretmeni sizi, olaylara nasıl yaklaşacağınız konusunda önemli sınavlardan geçirecek ve yaşamı daha gerçekçi değerlendirmeyi öğreneceksiniz.

İşinizle ilgili gelişmelerde ortaklaşa yapılan işlerde beklentileriniz karşılanmayabilir, tek başına gerçekleştirdiğiniz girişimlerde ise daha şanslı olacaksınız. 2015 yılında maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanacak. O halde maddi kaynakları doğru kullanmanın ve birikimleri kalıcı yatırımlara dönüştürmenin tam zamanı!

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Özel hayatınızdaki huzursuzluk sizleri bir hayli yordu ve sarstı. Kırılan kalbinizi sevgiyle onarabilecek ve bir daha tekrar etmemek suretiyle sorunlarınızı tamamen giderebileceksiniz. Sorunlarınızı gidererek sıkıntılı bir evliliğe son verebilir ya da sevgiyle ilişkinizi kurtarabilirsiniz. Evli olmayan Akrep burçları ise, gerçek aşkı tadacağınız ve evlilik kararı alacağınız özel dönemdesiniz.

2015 akrep burcu yorumu, akrep burcu 2015 yorumu, rezzan kiraz akrep burcu yorumu 2015, akrep burcu aşk hayatı 2015, akrep burcu iş hayatı 2015, 2015 akrep burcunu neler bekliyor

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!