2015 Aslan Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 aslan burcu yorumu
Aslan Burcu 2015 Yorumu

Aslan burcu için 2015 yılında gökyüzü, yılın ilk altı ayında iş hayatınız ile ilgili gelişmeler meydana geleceğini belirtiyor. Bu yılda gözle görülür derece değişecek olan kariyeriniz aynı seviyede ilerlemekten çıkacak. Girişimci ruhunuz iş hayatınıza yansıyacak. İş arkadaşlarınızın olumsuz enerjileri karşınıza çıkacak olan fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Kariyer konusunda geçmişte yaşadıklarınızı bir düşünüp eksik ve hatalarınızı gözden geçirin.
Aslan Burcu İş Hayatı

Sahip olduğunuz iş ile ilgili gelişmeler ile yakından ilgilenmelisiniz. Her konu da haberdar olmalı, değişiklikleri izlemelisiniz. Ortağı olduğunuz işde en az kayıpla sıyrılmak için gizli işlerin farkına varıp ortaklıktan ayrılmalısınız. Birden çok iş ile ilgileniyorsanız, hislerinizin işaret ettiği ve ruhunuzun yansıttığı tarafı seçerek devam etmelisiniz. Para konusunda sıkıntı yaşamamanız için 2015 yılının ilk 3 ayında kazancınızda olan artışa güvenerek harcamalarınızı dengelemeniz gerekir. Bir işe girerken emin olmalısınız, riskleri göz önünde bulundurun. Kalıplaşmış düşüncelerden uzaklaşmalı, yeni öneriler ve fikirlerle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.


Aslan Burcu Aşk Hayatı

Özel hayatta, başkalarının sorumluluklarını taşımaktan yoruldunuz. Özgürleşme isteği ortaya çıkar, bunun temelinde ise yakınlarınızın üzerinde kurduğu baskılar yer alıyor. Kendinizi doğru sözlerle ifade etmeli ve hayatınıza saygı duymaları gerektiğini yakın çevrenize hatırlatmalısınız. Yılın ikinci 6 ayında aşk hayatınız keyifli hale gelerek sevgi ve güven dolu günler geçireceksiniz. Özel ve iş hayatınızdaki dengelerin yerine oturmasıyla şansınızı kendiniz oluşturacak ve ilkleri yaşama fırsatı yakalayacaksınız. Bekar Aslan burcu, bu dönemde karşı cinsin ilgisiyle yoğun bir şekilde karşılaşacak. Karar verirken geçmiş deneyimleri göz önünde bulundurmalısınız. Toplantılar, seyahatler ve bunların akabinde ortaya çıkan olumlu sonuçlarla birlikte 2016’ya daha güçlü bir şekilde hazırlanacaksınız.

2015 aslan burcu yorumu, aslan burcu 2015 yorumu, rezzan kiraz aslan burcu, 2015 aslan burcu aşk hayatı, 2015 aslan burcu iş hayatı, aslan burcu 2015 yorumları

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!