2015 Balık Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 balık burcu yorumu
Balık Burcu 2015 Yorumu

Balık burçları için 2015 yılında gökyüzü, yılın ilk 6 ayının önemli olduğunu vurguluyor. Şubat’ta yönetici gezegeniniz olan Neptün’ün Balık burcunda seyre başlamasıyla birlikte hayatınızı sorgulamaya başlayacaksınız ve aradığınız gerçeğin ne olduğunu bulacaksınız.
Balık Burcu İş Hayatı

İş dünyasında engellendiğinizi hissettiğiniz an hakkınızı arayacak, sizin dışınızda meydana gelen olayları tarafsız bir şekilde ele alarak yolunuzu çizecek, şartlarınızı daha iyiye taşıyacak fikirlerinizin ardından gideceksiniz. İlk 6 ayda dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise; gerçekleşmesi mümkün olmayan hayallerin peşinden koşmak. Birbirinden yaratıcı fikirlerinizle iş hayatınızda başarılı projelere imza atacaksınız. Yoğun görüşme ve önemli toplantılar beraberinde maddi rahatlamayı da getirecek. Balık’lar ortak iş yapmayı sever. 6 ay süresince zamanı en iyi şekilde değerlendirerek ortaklık yaptığınız bireyleri denetlemelisiniz. Aksi takdirde sizin dışınızda gelişen olaylar nedeniyle maddi problemlerle karşılaşabilir, ciddi suçlamalara maruz kalabilirsiniz. Yeni yılın ikinci yarısında ev ya da iş hayatınızda yeni bir yer söz konusu olacağa benziyor. Yani taşınmanız bu dönemde an meselesi.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Özel hayatınız, yani aşk ikinci 6 ayda sizleri karşılayacak. Evli ve güzel birlikteliği olan Balık’lar eşlerinden kaynaklı finansal sorunlar sebebiyle sıkıntılı günler geçirebilir, hatta ayrılık kararı da alabilirler. Yaşanılan olayların birikmesiyle alınan bu karar belki de sizin için daha olumlu olacaktır. Yeni yıl, özel ve iş hayatınızda karşılaşacağınız önemli fırsatlarla dolu. Yeter ki, sezgilerinize güvenin ve karşılaştığınız olayları akıllı bir şekilde değerlendirmeye çalışın. Balık burcunun üstesinden gelemeyeceği bir iş yoktur, yeter ki hedefleri belli olsun. Kendinizi geliştirmek için kişisel gelişiminize yönelik çalışmalar yapabilir.

2015 balık burcu yorumu, rezzan kiraz balık burcu 2015, balık burcu 2015 yorumu, 2015 balık burcu aşk hayatı, balık burcunu 2015 neler bekliyor

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!