2015 İkizler Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 ikizler burcu yorumu
İkizler Burcu 2015 Yorumu

İkizler burcu için 2015 yılında gökyüzü, sıkıntılı geçen 2 yılın hemen ardından olumlu enerjiyle karşılıyor İkizler burcunu. Üst üste tekrar eden sıkıntılı olaylar, paylaşımlarınızı bir türlü anlamayan insanlar ve aynı dili konuşamadığınız için anlaşamadığınız insanlardan sonra doğru ile yanlışı ayırt edemez oldunuz. 2 yıl sıkıntılı sürecin ardından yılın ilk 6 ayı kendinize dönüş yapacağınız bir dönem olacak. Bu 6 ayda mücadele etmekten ortaya koyamadığınız, farkına varamadığınız isteklerinizin ve yeteneklerinizin farkına varma dönemi. Bu dönemin sonunda hem özel hem de iş hayatınızda kesin kararlar alacak ve bu kararları uygulamaya başlayacaksınız.

İkizler Burcu İş Hayatı 

İş hayatınızda yaşadığınız karmaşıklıkların ortadan kalkmasıyla, parlak zekânızı ve güveninizi ortaya koyarak patronunuzun vazgeçilmezi olabilirsiniz. Sezgileriniz fazlasıyla yoğun ve yol gösterici olacaktır. 6 ayın sizler için şifresi ise; kararlılık ve disiplin!

İletişim kurmakta sıkıntı çektiğiniz bireylerle, kendi isteğiniz doğrultusunda bir daha görüşmeyebilirsiniz. İş hayatınızda size sunulan teklifleri iyi bir şekilde değerlendirmeli ve iş hayatınızda yükselebileceğiniz her işi en ince ayrıntısına kadar incelemelisiniz. Yeni insanlarla tanışmalarınız sonucunda yeni başlangıçlar da gerçekleştirebileceksiniz. İş sahibi olmak istiyorsanız, yılın ilk 6 ayında huzurla ve uzun süreli çalışabileceğiniz bir işe girebilirsiniz.

İkizler Burcu Aşk Hayatı 

Ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. Hatta aşk ve huzur dolu birlikteliğe de adım atabilirsiniz.

Yılın ikinci 6 ayında ise, sizler için bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor. Bereketin ve bolluğun temsilcisi, büyük iyilik diye adlandırılan Jüpiter’in burcunuza dahil olmasıyla birlikte maddi ve manevi birçok şansla karşılaşacaksınız. Maddi konularda uzun zamandır istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek, emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Özel hayatınızda uzun süredir birlikteliği bulunan İkizler burçları, yılın ilk 6 ayında istediği gelişmeler yaşanmasa da ikinci 6 ayında daha net kararlar alacaklar. Düşüncelerinizi cesaretle dile getirmelisiniz.

İkizler burcu aşkla beslenir. Değiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz bir ilişkiyi daha fazla zorlamak, üzülmenizden başka hiçbir işe yaramayacaktır. Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Beraber olduğunuz kişiler sizi anlıyorsa, ilişkiyi kurtarmak için fedakârlık ediyorsa, hatalarının farkındaysa seçim sizin.

ikizler burcu 2015 yorumu, rezzan kiraz ikizler yorumu 2015, ikizler 2015 yorumları, ikizler aşk hayatı 2015, ikizler iş hayatı 2015, ikizler burcunu neler bekliyor

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!