2015 Kova Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 kova burcu yorumu
Kova Burcu 2015 Yorumu

Kova burçları için 2015 yılında gökyüzü, Kova burcu için yılın ilk 6 ayında değişimin efendisi olarak nitelendirilen Uranüs' ün etkisiyle karışılacağınız önemli fırsatlar gösteriyor. Kova burcu yeniliğe açık ve sıra dışı burçlar grubunda olduğu için değişim enerjisine şaşırmamamız gerekiyor.

Kova Burcu İş Hayatı
İş alanında elinizden gelen her şeyi yapmış olmanıza rağmen kariyer yapamadıysanız bu durum moralinizi bozmasın. 2015 yılının ilk 6 ayında çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. 2015 yılında, yurtdışı ile ilgili birtakım olaylar yer alabilir. Yurtdışı konusunu sadece iş hayatınız ile bağdaştırmayın. Eğitim hususunda burs kazanabilir ya da ailenizin katkısı ile eğitim için yurtdışına çıkabilirsiniz. Önemli pozisyonlarda çalışmanız için iletişim ve öğrenme isteğinizin kuvvetli olmasına özen göstermelisiniz. Kendinizi hiçbir konuda kısıtlamamaya çalışın. İş dünyasında kendi projeleriniz ve çalışmalarınız gibi konularda gizliliği önemsemelisiniz. Projelerinizi ve çalışmalarınızı yakınlarınız dışında kimseyle paylaşmayın. İş hayatınızda kredi çekmeyi düşünüyorsanız 6. ayı ya da 4. ayı beklemeniz doğru olacaktır. Krediler, yatırımlar gibi konularda yılın 2. 6 ayını değerlendirebilirsiniz. Eğer ticaret ile uğraşıyorsanız satım ve alım işlemlerinde kârlı işler gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız, kendinize hedefler belirlemelisiniz. Belirlediğiniz hedefler doğrultusunda hareket etmeye çalışın.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler 2015 yılının ikinci 6 ayında gerçekleşecektir. Aşk hayatınız uzun zamandır sallantılar içerisinde ise, aradığınız aşkı bulamadıysanız; yaralarınızı saracak ilacınız, aşka duyduğunuz inancı tekrar harekete geçirecek ve tanıştığınız partneriniz ile sevgi dolu birlikteliğe koşacaksınız. Evli Kova burçları ise 2015 yılında, birliktelikleri esnasında eşlerinin ailesinden dolayı birtakım problemlerle karşılaşabilir. Hayat arkadaşınız dengeleri sağlama konusunda duyarsız olabilir, bu da ondan uzaklaşmanıza neden olacaktır. Önemli bir karar vermeden önce eşinizle birlikte, her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşmalısınız. Eşinizin tavrından hareketle daha sonra pişman olmayacağınıza emin olun ve karar alın.

2015 burç yorumları kova, 2015 kova burcunu neler bekliyor, 2015 kova burcu aşk hayatı, 2015 kova burcu iş hayatı, Kova burcu 2015 yorumları

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!