2015 Terazi Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 terazi burcu yorumu
Terazi Burcu 2015 Yorumu

Terazi burcu için 2015 yılında gökyüzü, yılın ilk yarısında ilişkilerinizle ilgili konuların altını çiziyor. İş hayatınızda üzerinize yüklenen sorumluluklardan korkmamalı ve bildiklerinizi ortaya koymaktan çekinmemelisiniz.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Uzun süren bir evlilik ya da birliktelik içindeyseniz ve elinizden gelen her şeyi yaparak bugüne kadar var olan sorunları düzeltemediyseniz, yaşadıklarınızı sorgulayacağınız ve kararlar alacağınız dönemdesiniz. Mutsuzluğa teslim olmak ya da kendinize acıma yerine, değişim efendisi olarak adlandırılan Uranüs’ün etkileriyle adaletli yaklaşımlarda bulunulmalı ve ikiniz için de doğru olanı bulmalısınız. İlişkilerinizle ilgili konuların ön plana çıktığı bu dönemde, üçüncü şahısların görüşlerine karşı dikkatli olmalı anlık üzüntü ve öfkeyle net kararlar vermemelisiniz.

Gökyüzü sizlere sakin ve sağduyulu davranmanızı öneriyor. Ekim ayına kadar Terazi burcundaki seyrine devam edecek olan Satürn, sizleri iş ve aşk hayatınızla ilgili birçok konuda sınava tâbi tuttu. Yıldızların öğretmeni olan Satürn ile artık daha adil ve daha disiplinlisiniz. Bu durumu derin bir uykudan uyanmak şeklinde değerlendirebilir ve yaşadıklarınızdan almış olduğunuz derslerle gideceğiniz doğru yolu bulmaya çalışabilirsiniz. Artık Satürn’den öğrendikleriniz sayesinde sizi engelleyen yönlerinizi törpüleyecek daha kararlı ve güçlü bir birey olacaksınız.

Terazi Burcu İş Hayatı

Yılın ikinci 6 ayında ise sabrınızın, emeklerinizin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız. Maddi anlamda önemli gelişmelerle birlikte hayat standartınızı yükseltme şansı yakalayabileceksiniz. İkinci 6 ayda yaşadığını her şey sizi daha iyi bir noktaya ulaştıracaktır. Sonlanması gereken her şey sonlanacak, yerine daha iyisi gelecektir.

Yaşadığınız zorlu olayları, sıkıntıları olumsuz olarak değerlendirmemeli ve her son yeni bir başlangıçtır felsefesiyle hareket etmelisiniz. Ne kadar değerli olduğunuzun farkına vararak yaşamın akışına ayak uydurun. Hiçbir şey için geç olmadığının farkına varın ve hedeflerinizi, isteklerinizi yüksekte tutarak ideallerinizi gerçekleştirmekten korkmayın.

2015 terazi burcu yorumu, terazi burcu 2015 yorumu, 2015 terazi burcu aşk hayatı, terazi burcu rezzan kiraz 2015, 2015 terazi burcunu neler bekliyor

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!