2015 Yay Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 yay burcu yorumu
Yay Burcu 2015 Yorumu

Yay Burcu için 2015 yılında gökyüzü, zor geçen yılların ardından geçtiğimiz sene Yay burçları için nefes alma imkânı tanıdı. 2015 yılı ise hayatınızı bambaşka enerjilerle kuşatmaya geliyor. Geçmişte kalması gereken, eskimiş hemen hemen her şeyi yaşamınızdan söküp atacak. Ruhsal anlamda kendinizi yenileyerek değişimi başlatacaksınız. Unutmuş olduğunuz heyecanlarınız ise gerek özel gereksese iş hayatınızda kendini göstermeye başlayacak.

Yay Burcu İş Hayatı

Kariyer hayatınızda yaşadığınız ödeme zorlukları, düzensizlik, maddi sıkıntıların yılın 6. ayına kadar düzelmeye başlayacak. 6. aya kadar çalıştığınız yer önemli bir terfi alabilir ya da yeni, cazip bir iş teklifi alabilirsiniz. Ortak iş yapan Yay burcu, ortaklıklarını bozarak kendi işini kurabilir. Yakın çevrenizle ilgili radikal kararlar alacak ve bazı kişileri tamamen hayatınızdan çıkaracaksınız, bazılarına ise sınırlar koyacaksınız.

Yay Burcu Aşk Hayatı 

Yılın ikinci 6 ayında özel hayatınız gündemde olacak. Bitmek bilmeyen sorunların ve kavgaların yaşandığı uzun yıllardır bir birlikteliğiniz varsa kesin bir kararla ayrılabilirsiniz. Kendinize bir rota belirleyerek sonrası için rotanızdan çıkmayarak hareket edebilirsiniz. Bekâr Yay Burçları ise, sürpriz bir şekilde karar alarak beraberliklerini resmi hale getirebilirler. Yatırımla alakalı düşünceleriniz varsa yılın ikinci 6 ayında yapmanız daha isabetli olacaktır.

Yay Burcu Sağlık Hayatı 

2015 yılında hayatınızdaki beklentileriniz olumlu yönde değişecek ve şekil alacak. Bu nedenle karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Sağlığınıza ve kişisel bakımınıza özen göstererek yaşama sıkı sıkı sarılacağınız yeniliklerle dolu bir yıl geçireceksiniz.

2015 yay burcu yorumu, yay burcu 2015 yorumları, rezzan kiraz yay burcu yorumu 2015, yay burcu aşk hayatı 2015, yay burcu iş hayatı 2015, yay burcunu 2015 neler bekliyor

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!