2015 Yengeç Burcu Yorumu

0 Yorum
2015 yengeç burcu yorumu
Yengeç Burcu 2015 Yorumu

Yengeç burcu için 2015 yılında gökyüzü, bu yıl Yengeç burcunu her zamankinden daha güçlü kılıyor. Hayatınızda öncelik sıralamasının değiştiği bir yılla karşı karşıyasınız. Kişisel gelişiminize gerektiğinden fazla önem veriyorsunuz ve iç dünyada keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtıyorsunuz.


Yengeç Burcu İş Hayatı

Hayatınızda özel ve iş hayatınıza yön vermeye çalışan ve sizi sürekli olarak eleştiren kişilere karşı net bir tavır takınacaksınız ve yaşamınızın kumandasını elinize alacaksınız. Kararlıkla ilerleyerek isteklerinizi gerçekleştirmeye çalışacaksınız. İş hayatınızda, belirlediğiniz doğrultuda girişimler yapmayı deneyerek olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Yeni yılın 3. ayından itibaren emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız ve nakit akışınız düzene girecek.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Özel hayatınızla ilgili konular yılın ilk 6 ayında gündeminizde yer alacak. Var olan sorunlarınız çözüme kavuşacak ve ailevi bağlarınız fazlasıyla kuvvetlenecek. İş hayatında önemli girişimlerde bulunacaksınız ve gelmek istediğiniz noktaya emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu süreçte duygusal zekânızla, mantıksal zekânızı dengelemeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç burcu, duygularıyla yaşayan duyarlı ve hassas insanlar. Bu nedenle sizi ruhsal anlamda anlamayan insanların vermiş olduğu tepkilere anında kırılabiliyorsunuz.

Bu da hak ettiğiniz yere ulaşmanıza engel oluyor. Sezgilerinizi rehber olarak kullanmaya başladığınızda ve ruhsal olarak kendinizi dengelemeyi öğrendiğiniz zaman kararlı olacaksınız.

Yengeç Burcu Sağlık Durumu

Aşırı çalışma temposunun ve yoğunluğun sebep olduğu yorgunluktan dolayı midenizle ilgili birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sağlığınızı kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız şanssız olaylar, aşka bakış açınızı değiştirmiş olabilir. Her şeye rağmen kendinize değer vermelisiniz, veremiyorsanız bunu öğrenmelisiniz. Yılın ikinci yarısında sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek. Yeni heyecanlar ve yeni ilişkiler ruhunuzu aşkla beslemeye başlayacak. Aralık ve Ekim gibi ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz.

2015 burç yorumları yengeç, yengeç burcu 2015 yorumu, rezzan kiraz 2015 yengeç, 2015 yengeç burcu aşk hayatı, 2015 yengeç burcu iş hayatı, yengeç burcu 2015 yorumları

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!