Aylık Burç Yorumları - Rezzan Kiraz

Her ay güncellenen aylık burç yorumları sayfamızda Rezzan Kiraz 2017 aylık burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.
2017 aylık burç yorumları

aylık burç yorumları rezzan kiraz

Koç Burcu:
Temmuz ayı ailevi konularda çekişmelerle başlayabilir. Hem söylediklerinize, hem yaptıklarınıza 02-05 temmuz civarı dikkat edin. İş hayatınızdaki çekişmeler bazı değişim ve dönüşümlerin acısını sevdiklerinizden çıkarmaya ve kafanıza göre davranmaya meyilli olacaksınız.
06-07 temmuz aile hayatınızda huzuru, şansı ve bolluğu tadabilirsiniz. Bir ev alımı, satımı veya aile hayatınızda parasal bir mesele gündeme gelebilir.Boğa Burcu:
Temmuz ayında merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için uygun günler içinde olacaksınız sevgili Boğalar. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek önem kazanabilir. İletişimsel işleriniz hızlanıyor. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Tanıtım, pazarlama, satış, reklam, iletişim, bilgisayar alanlarına daha fazla ağırlık vermeniz ve yatırım yapmanız, başarınızı arttırabilecek unsurlardan bir tanesi.


İkizler Burcu: 
Temmuz başında para mücadeleleriniz artacak. Bu ay daha çok parasal alanda deneyimler yaşayabilirsiniz.
05 Temmuz’dan sonra dış görüntünüze, kendinize, ilişkilerinize önem vereceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kapalı kapılar ardında yaşadığınız gizli birtakım ilişkiler varsa artık bu ilişkilerin çok da fazla gizli kalmasını istemediğinizi fark edeceksiniz.

Yengeç Burcu:
Temmuz ayı maddi kazanımların, konuşmaların, ticari aktivitelerin öne çıktığı ve kafanızı kurcaladığı bir ay olacak.
02 Temmuz da sevdiğiniz kişiyle  enerjinizde sıkıntılar oluşabilir. Sürtüşmelere ve ego tartışmalarına açıksınız. 06- 18 Temmuz da huzuru, mutluluğu ailenizde bulabilir, onlara sahip olduğunuz için kendinizi şanslı görebilirsiniz.


Aslan Burcu:
Temmuz ayında iş hayatınızda daha geri plandan gideceksiniz. Günlük işlerinizi organize etmek Temmuz başında üzerinizde sıkıntı yaratabilir. Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işlerde bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Başak Burcu:
Temmuz başında çevrenizden alacağınız etkilerle bolca gezecek, sosyal ortamlarınızı ve özel ilişkilerinizi dengelemeye uğraşacaksınız sevgili Başaklar.

Terazi Burcu:
Temmuz ayı kariyerinizdeki güzel oluşumlar dikkat çekiyor. 05 Temmuz’da seyahatlerinizi hızlandıracağınız ve değişik yerler görmekten mutlu olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Akrep Burcu:
Düşünce ve fikirleriniz Temmuz ayında oldukça hareketli. Tatilde olmadığınız zamanlarda iş hayatınızdaki stratejilerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. İşinizde sıkılganlıklarınızı, asi tavırlarınızı 05 Temmuz da biraz geriye çekmelisiniz. 

Yay Burcu:
Temmuz başında parasal girdi çıktılarınız üzerinizde gerginlikler yaratabilir. Partnerinizle ortak bir havuzunuz varsa birbirinizin üzerine çok yüklenmeyin. 02-05 Temmuz tarihleri sıkıntılı olabilir.


Oğlak Burcu:
Temmuz ayı daha çok özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize ve ortaklı işlerinize odaklanabilirsiniz. Zaman zaman aile hayatınızda yaşayacağınız çekişmeler özel hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemleri de karşınıza getirebilir.

Kova Burcu: 
Temmuz ayında yapılması gereken günlük işleriniz ve iş alanlarınız aktif olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu sene tatil yapmayı, değişik yerleri görmeyi seveceksiniz ama iş hayatınızdaki yoğunluklar azalmadan planlarınızı yapmayın. Temmuz başında çalışıyorsunuz. İş hayatınızdaki gerilimleri 02 temmuz da dengede tutun. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla tartışmalara 05 Temmuz da girmeyin.

Balık Burcu:
Yaz aylarında Temmuz ayında aşk hayatınız sizi hızlandıracak sevgili Balıklar. Sosyal çevreniz ve aşk hayatınız arasındaki sürtüşmelere 02 Temmuz da dikkat edin. Arkadaşlarınızla sevdiğiniz karşı karşıya gelebilir.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!

9 Yorum var

 1. Adsız says:

  Terazi

 2. Adsız says:

  Borcumu ödemek istiyorum yarabbim

 3. Adsız says:

  Borcum çok ama ödüyemiyorum Miranda var aldigimiz maş1400 bunun 1120bankaya 450kiraya yetmiyor yetmiyor allahima sifiniyor geçinmeye çalisiyorum hanimin hamile diye işten çikardilar gelse geçin bakalim

 4. Adsız says:

  yılın ilk ayında süper yorumlar

 5. Adsız says:

  şubat ayı için yorumlarınızı bekliyoruz Rezzan hanım

 6. Adsız says:

  yengeç

 7. Adsız says:

  ağzınıza yüreğinize sağlık

 8. Adsız says:

  nisan ayı rezzancım bekliyorum:)

 9. Adsız says:

  ya haziran yorumları nerde ben mi göremiyorum bugün 15 haziran Rezzan hanım