İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş, öneri, dilek ve şikayetlerinizi aşağıdaki mail adresimiz aracılığı ile iletebilirsiniz. Web sitemiz ücretsiz hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Hiçbir şekilde ücret talep etmeden fal, burç yorumları gibi makaleleri sizlere sunmuştur.

Mail adresimiz sadece sitemizle ilgili teknik sorunlarla karşılaştığınız durumda irtibat kurabilmeniz için verilmiştir.
iletişim

Facebook Adresimiz: Rezzan Kiraz Burç Yorumları

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!

5 Yorum var

  1. kamer ile müşteri yıldızının gökyüzünde birleştiği an ne zaman oluyor bana yardımcı olurmusunuz

  2. sevinc says:

    Rezzan hanim slm. Ben Azerbaycandan. Ismim Sevinc 06 subat 1987 sabah 04:30 radelerinde Bakude doguldum. Bew yila yakindirki kendi icimde bir weyler mutlu diyilim. Biliyorum bir weyler yolunda diyil. Yildiz haritama bakarmisiniz ne zaman rahatliycam bawka hoc bir wey bilmek istemiyorum.

  3. Merhabalar kolay gelsin. Bu işin üstadı olarak bu konuda sizden bilgi almak istiyorum. Burçların 12' den 13' e çıktığına dair söylentiler var bu konuda sizin düşünceniz nedir. Bu tür söylentiler gerçeği yansıtmakta mıdır? Eğer bu söylentiler gerçek ise Boğa ile Yengeç burç uyumu nedir yorumunuzu alabilir miyim? Bununla ilgili bizleri aydınlatırsanız çok mutlu oluruz. İyi günler...

  4. Adsız says:

    Rezzan hanım merhaba,vıdeolarınızın cogunu zevkle ızlıyorum.Fakat tarot baktırmak ıstıyorum.Fakat herkes ben bakıyorum dıye ortalıKta guvenemıyorum.Ne onerırsınız.

  5. Merhaba rezzan Abla ben birsey sormak istiyorum ben 23.09 dogdum ve benim burcum basak mi degil mi onu sormak istiyorum?